https://gateway.aryaktravel.com/api/

تور مالدیو نوروزی

تور مالدیو نوروزی

تور مالدیو نوروز 1402 | آریاک سفر

تور مالدیو نوروز 1402 🌸 رزرو و خرید آفر تور لحظه آخری نوروزی مالدیو را با بهترین قیمت رزرو پرواز و هتل در آریاک سفر تجربه کنید.

با سفر نوروزی به مالدیو به رویایی سفر می کنید که هرگز قصد بیدار شدن از آن را نخواهید داشت. جاذبه های متنوع مالدیو و آب و هوای فوق العاده ی آن در یک سمت و اقامتگاه های جذابی که به تنهایی خاطره ساز سفر شما با تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ می‌شوند در سمت دیگر می‌توانند سفری رویایی و متفاوت را برای شما رقم بزنند. اگر دوست دارید به مالدیو سفر کنید و با قدم زدن در سواحل ماسه‌ای انرژی تازه‌ای به خود تزریق کنید و از تعطیلات بهاری خود به بهترین شکل بگذرانید، تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ می‌تواند فرصتی طلایی و مناسب برای شما باشد. 


📌پکیج تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲

  • پرواز رفت و برگشت 
  • رزرو هتل‌های باکیفیت مالدیو
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان

💰قیمت تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ 

قیمت تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ بر اساس معیارهای متفاوتی دستخوش تغییر می‌شود. با توجه به این که بهار بهترین فصل سفر به مالدیو به شمار می‌رود و ایرلاین‌های خارجی پرواز‌های ایران به مالدیو را بر عهده دارند تغییرات قیمت امری طبیعی است. از سمت دیگر معیارهای مختلفی هستند که می‌توانند بر کاهش یا افزایش قیمت تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ تاثیر مستقیم داشته باشند؛ به عنوان مثال تعداد نفرات، درجه و نوع هتل، قیمت ارز، تعداد شب‌های اقامت و… می‌توانند تور نوروزی مالدیو را تحت تاثیر قرار دهند. با این وجود آریاک سفر می تواند بهترین سطح از خدمات را با قیمتی مقرون به صرفه به مسافران این مقصد دیدنی ارائه کند. 


🔔آفر تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲

  • تور هوایی مالدیو
  • تور لحظه آخری مالدیو

✈️تور هوایی مالدیو نوروز ۱۴۰۲

برای سفر با تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ تنها تا تصمیم شما فاصله است. تور مالدیو با پرواز‌های خارجی مثل فلای دبی، امارات و… انجام می‌پذیرد و مسافران در مسیر ۶ ساعته به سمت مالدیو پروازی امن و راحت را تجربه می‌کنند. این پرواز‌ها در فرودگاه بین‌المللی ماله به زمین می‌نشینند و برخی از این پرواز‌ها شامل ترانسفر دریایی نیز می‌شوند. تور لحظه آخری مالدیو نوروز ۱۴۰۲

حتما تا حدودی با تورهای لحظه آخری یا دقیقه نودی آشنایی دارید. این تورها در حقیقت تفاوتی از نظر ارائه خدمات یا سطح کیفیت با سایر تور ها ندارند و تنها در روز‌های آخر ثبت نام تور، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند. این تورها ظرفیت‌های باقی مانده از تور‌های عادی بوده که در چند روز آخر با تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصد به مسافران ارائه می‌شود. معمولا مخاطبان این تورها افرادی هستند که از قبل چمدان خود را آماده دارند تا طی ۳ الی ۴ روز راهی سفر شوند. 


🏨تور مالدیو نوروز ۱۴۰۲ هتل ۵ ستاره

همانطور که بالاتر اشاره کردیم هتل‌های مالدیو به تنهایی بخش مهمی از جذابیت گردشگری این کشور را شکل می‌دهند. هتل های ۵ ستاره مالدیو از دسته هتل‌های  رویایی هستند که اغلب افراد دوست دارند چند شب در آن‌ها اقامت داشته باشند و از امکانات و زیبایی بالای آن‌ها بهره‌مند شوند. تنها چند تصویر از این هتل‌ها کافی است تا بتوانید خود را در میان آب‌های کریستالی و سواحل سفید ماسه‌ای تصور کنید و هوس سفر نوروزی به مالدیو به ذهنتان برسد. در صورتی که برای عید نوروز خود قصد سفر به مالدیو را دارید، با آژانس مسافرتی آریاک سفر همراه شوید. 


تور مالدیو نوروزی
بله، غیر از ویزا باید پاسپورتی با حداقل ۶ ماه اعتبار هم برای سفر به مالدیو ارائه کنید.
ساحل درخشان وادهو، جزیره هووان فوشی، غواصی در صخره بنانا از هیجان انگیزترین نقاط دیدنی مالدیو هستند.
فرودگاه بین المللی ماله، یا با اسم دیگر آن فرودگاه ولانا در ۴ کیلومتری شهر ماله واقع شده است و دروازه اصلی ورود و خروج مسافران این کشور است.
}

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk