https://gateway.aryaktravel.com/api/
تورها
در حال بارگذاری
تور بالی
تور بالی

تور بالی

آسیای شرقی پر است از مقاصد گردشگری هیجان انگیز و متفاوتی که تجربه‌ی سفری به یادماندنی و مثبت را فراهم می‌کنند. در بین تمام مقاصدی که برای تور‌های آسیایی به فروش می‌رسند، نقطه‌ای دنج وجود دارد که بی شباهت به بهشت نیست. بالی جزیره‌ای در اندونزی است که به تنهایی یکی از قطب‌های توریستی کشور اندونزی محسوب می‌شود. اگر در حال برنامه‌ریزی برای تعطیلات تابستان یا عید هستید و دلتان می‌خواهد سفر خود را در مقصدی خاص با چشم انداز‌ها و سواحل زیبا و خیره‌کننده بگذرانید، تور بالی پیشنهادی طلایی برای شماست.

نگاهی به سفر بالی

پروازی امن و با کیفیت، هتل و اقامتگاه‌هایی با سطح استاندارد بالا و رضایت‌بخش، سواحل شنی پاکیزه و منظر‌ه‌هایی که هیچ جای اندونزی یافت نمی‌شوند، تنها گوشه‌ای از سفر شما به بالی را می‌سازند. اگر به این فکر می‌کنید که تور بالی مناسب چه دسته از افرادی می‌شود، باید بدانید که فرقی نمی‌کند که برای ماه عسل قصد سفر به بالی را دارید یا همراه با خانواده و فرزندان‌تان قصد سفر کرده‌اید؛ بالی تعطیلات شما را با جذاب ترین شکل تبدیل به تعطیلاتی هیجان‌انگیز می‌کند.

بهترین زمان سفر به بالی

بی‌دلیل نیست که نوروز و اواسط بهار برای سفر به بالی بهترین زمان شناخته می‌شود. آب و هوای بالی با شروع پاییز و زمستان فرصت گردش و تفریح را از توریست‌ها می‌گیرد. به دلیل موقعیت جغرافیای بالی پیشنهاد می‌کنیم فصل بهار و اواخر تابستان را برای تهیه تور بالی انتخاب کنید. باران‌های موسمی و درجه رطوبت بالا در اوج تابستان و طوفان‌ها و دریای خروشان همراه با بارش بی‌وقفه باران در پاییز و زمستان کیفیت سفر شما را بطور چشمگیری کم می‌کند و هزینه‌ای که بابت این سفر می‌پردازید را از بین می‌برد.


قیمت تورهای بالی 

همانطور که بالاتر توضیح دادیم موجِ سفر به بالی در تابستان و بهار از همیشه بیشتر است و همین باعث می‌شود تا هزینه سفر مسافران بالاتر برود. غیر از فصل‌ها، فاکتورهای دیگری مثل نوع اقامتگاه، تعداد نفرات، بیمه مسافرتی و… در میزان هزینه‌ای که برای این سفر می‌پردازید، تاثیر مستقیمی دارد. انتخاب تور باکیفیت از برگزارکننده‌های معتبر مثل آریاک سفر هم یکی دیگر از نکاتی‌ست که به تهیه تور ارزان بالی کمک می‌کند. 


خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk