https://gateway.aryaktravel.com/api/
تورها
در حال بارگذاری
تور دبی
تور دبی
بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب ایران و شبه جزیره عربستان قرار دارد و یکی از بزرگترین شهر‌های تجاری و گردشگری جهان است.

دبی جزو مقاصد هیجان انگیز و در عین حال باشکوه گردشگری در قلبِ کشور امارات متحده عربی است، این شهر مدرن و پرجمعیت سالانه مقصد شمار زیادی از گردشگران اروپایی، آسیایی و حتی آمریکایی است. از بهترین فصل‌ها برای سفر به این کشور می‌توان به فصل پاییز و زمستان اشاره کرد، چرا که به دلیل آب و هوای گرم و خشک، هوا در زمستان در این کشور بسیار فرح بخش است؛ اما در فصول تابستان به دلیل گرمی زیاد معمولا تاجران مختلف برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند و از نظر گشت و گذار نمی‌تواند مسافر را راضی نماید. 
ضمناً از دبی به عنوان مقصد توقف مسافرینی که به داخل یا خارج از کشور امارات پرواز می‌کنند هم یاد می‌شود، اما در عین حال دبی دارای تعجب برانگیز‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین امکانات برای گذراندن اوقات فراغت است. مسافران، دبی را به عنوان شهری که صنعت و مدرنیته در آن رونق جهانی گرفته است، می‌شناسند. مکانی با آداب و رسوم خاص که نمادی از گذشته و در عین حال، نماد حال و آینده است.

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk