https://gateway.aryaktravel.com/api/

تورهای لحظه آخری

تورهای لحظه آخری

تور لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان قیمت | آفر تور لحظه آخری آریاک سفر

تور لحظه آخری داخلی و خارجی| جهت رزرو و خرید بهترین و ارزان ترین آفر تور از تهران و سایر استان ها و همچنین رزرو پرواز و هتل با آریاک سفر همراه باشید.

تور لحظه آخری نام آشنایی برای افراد اهل سفر است. تورهای لحظه آخری واقعی یکی از بهترین روش‌های برای سفر کردن هستند. تورهای لحظه آخری یا با نام دیگر تور دقیقه نودی این روزها در دسته تورهای محبوبی هستند که مورد استقبال سفر دوستان قرار می گیرند. تور دقیقه نودی واقعی را می‌توانید از آژانس مسافرتی آریاک سفر بخواهید.


تور لحظه آخری چیست؟

در حقیقت تورهای لحظه آخری(last second) تورهای عادی هستند که تنها ۱ یا ۲ روز با اتمام زمان ثبت نام فاصله دارند. ظرفیت‌های باقی مانده از این تورها در لحظات آخر با تخفیف‌های قابل توجه ۱۰ تا ۵۰ درصدی به فروش می‌رسند. آژانس‌های مسافرتی بسته به شرایط مقصد، مثل نیاز به ویزا، تورهای لحظه آخری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. تورهای لحظه آخری در مسیرهای داخلی تا چند ساعت مانده به پرواز هم در دسترس مسافران هستند.  تخفیف‌هایی که روی تور لحظه آخری مثل تور لحظه آخری ترکیه یا تور لحظه آخری داخلی قرار می‌گیرد گاهی از میزان قیمت واقعی تور نیز پایین تر است. تنها باید برای این تورها از قبل آماده بود و به سرعت برای سفر اقدام کرد. 


💡مزایا و معایب تور لحظه آخری

همانطور که اشاره کردیم تور لحظه آخری یا دقیقه نودی بسیار مورد استقبال مسافران قرار می‌گیرد اما باید قبل از سفر با این نوع از تور، به خوبی از معایب و مزایای تورهای دقیقه نودی آگاهی داشته باشید. موارد زر در شناخت شما از این تورها کمک ویژه ای می‌کند. 


💰مزایای تورهای لحظه آخری

تورهای لحظه آخری بسیار ارزان قیمت هستند و برای مسافران بسیار مقرون به صرفه خواهند بود. پس اگر شما هم از افرادی هستید که تمایل دارید ارزان سفر کنید، باید این تورها را در نظر داشته باشید.

تورهای لحظه آخری از نظر فنی هیچ تفاوتی با دیگر تورها ندارند و تمام خدمات و شرایط تورهای عادی را به مسافران ارائه می‌کنند. بنابراین هر مسافری می‌تواند از تمام خدمات و امکانات تور استفاده کند در حالی که مبلغی بسیار پایین تر پرداخت می‌کند. 

⏱️معایب تورهای لحظه آخری 

به صورت کلی ۳ عیب بر تورهای لحظه آخری وارد می‌شود. اول آنکه  این تورها در دقایق آخر ثبت نام برای خرید در دسترس مسافر قرار می‌گیرند؛ دوم این  که این تورها به سرعت تکمیل ظرفیت می‌شوند و از آن جهت باید سرعت عمل داشته باشید و در نهایت این تورها امکان استرداد نداشته و در صورتی که به هر دلیلی پرواز خود را از دست دهید یا از سفر منصرف شده باشید امکان استرداد وجود نخواهد داشت. 


💻نحوه ثبت نام برای تورهای لحظه آخری 

تهیه تورهای لحظه آخری بسیار آسان است. تنها باید سرعت عمل و البته دقت کافی داشته باشید چرا که همانطور که بالاتر اشاره کردیم در صورتی که به هر دلیل از خرید خود منصرف شوید، به جای سود و استفاده از تخفیف در حقیقت ضرر کرده‌اید. تورهای لحظه آخری یا دقیقه نودی را می‌توانید روی سایت آژانس هواپیمایی آریاک سفر ببینید و به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید. 🏞️مقصدهای پرطرفدار تورهای لحظه آخری

تور لحظه آخری داخلی مثل تور کیش، تور مشهد، تور شیراز، تور قشم و تور لحظه آخری خارجی مثل تور لحظه آخری آنتالیا، تور استانبول، تور گرجستان، تور قطر، تور لحظه آخری ارمنستان و… از دسته مقاصدی هستند که داوطلبان بیشتری را در بین مقصدهای مختلف دارند. آریاک سفر برای مسافران علاقه‌مد به سفر با ارائه بهترین قیمت‌ها در مسیر‌های محبوب و با ارائه تورهای لحظه آخری پرطرفدار می‌تواند تعطیلات پیش رو را برای مسافران به بهترین شکل ممکن رقم بزند. ✈️خرید تورهای لحظه آخری خارجی

همانطور که تاکنون درباره تورهای لحظه آخری دانستید، تورها نهایتا تا ۲ روز مانده به اجرای تور در اختیار مسافران قرار می‌گیرند از همین جهت خرید تور لحظه آخری خارجی نسبت به تور لحظه آخری داخلی با کمی محدودیت همراه است چرا که فرایند دریافت ویزا برای برخی مقاصد خارجی زمانبر بوده و طبعا ارائه تورهای دقیقه نودی برای این مسیرها امکان پذیر نخواهد بود؛ از سمت دیگر برخی از کشورها مثل ترکیه یا گرجستان نیازی به اخذ ویزا ندارند و از همین جهت تنها کافی است چمدان‌ها را آماده کرده و راهی فرودگاه شوید. 


سوالات متداول
خیر، امکان استرداد در هیچ یک از تورهای لحظه آخری وجود ندارد. 
خیر، تورهای لحظه آخری تنها در شرایطی ارائه می‌شوند که ظرفیت‌ها به اتمام نرسیده باشد؛ به این معنی که لزوما مقصد مورد نظر را نمی‌توان در تاریخ دلخواه رزرو نمود یا منتظر تورهای دقیقه نودی ماند. 

تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری کیش 

تور لحظه آخری قشم

}

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk