https://gateway.aryaktravel.com/api/

تور ترکیبی اروپا

تور ترکیبی اروپا

اروپا قاره ایست که در هر کشور خود تعداد بی‌شماری جاذبه و دیدنی دارد به طوری که با یک بار سفر به اروپا نمی‌توان از همه این جاذبه‌ها بازدید کرد. اگر از افرادی هستید که دوست دارید با یک تیر چند نشان بزنید و زمان و بودجه خود را برای بازدید از مناطق مختلف اروپا به بهترین شکل مدیریت کنید، تور ترکیبی اروپا می‌تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. تورهای ترکیبی اروپا شما را به کشورهایی می‌برند که آرزوی بازدید از آن‌ها را دارید؛ اسپانیا، روسیه، ایتالیا و دیگر مقاصد مهم گردشگری می‌توانند سفری رویایی و خاطره انگیزی را برای شما بسازند. چه پیشنهادی بهتر از این که تعطیلات پیش رو را به چند کشور اروپایی سفر کنید و با قیمتی به صرفه مسافرتی دلخواه را برای خود رقم بزنید؟ با آریاک سفر همراه باشید تا بتوانید مناسب‌ترین تور را طبق سلیقه و نیازهای خود خریداری کنید.


📌پکیج تور ترکیبی اروپا

هر آنچه برای محقق شدن یک سفر رویایی با تور‌های ترکیبی اروپا نیاز دارید را در پکیج آریاک سفر می‌توانید یک جا داشته باشید؛ با تور ترکیبی اروپا از خدمات زیر بهره‌مند می‌شوید:

  • بلیط پرواز رفت و برگشت
  • اقامت در هتل‌های معتبر و ستاره دار اروپا 
  • بیمه مسافرتی
  • ویزا
  • ترانسفر فرودگاهی 
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان

💰قیمت تور ترکیبی اروپا

معیارهای متفاوتی وجود دارند که قیمت تور ترکیبی اروپا را تعریف می‌کنند و باعث تغییرات نرخ می‌شوند. به عنوان مثال ارز مقصد، تعداد شب‌های اقامت در هر کشور، تعداد همراهان شما و درجه هتلی که انتخاب می‌کنید، نقش پررنگی در میزان هزینه‌ای که بابت تور ترکیبی اروپا صرف می‌کنید، دارند؛ اما گذشته از این موارد زمان سفر هم نقشی اساسی در افزایش یا کاهش هزینه تور دارد. فصل‌های پرتردد که به عنوان High season  شناخته می‌شوند، باعث افزایش نرخ تورها می‌شوند؛ این تغییرات قیمت از سوی ایرلاین‌ها، هتل‌ها و دیگر نهادها اتفاق می‌افتند و ناگریز باعث بالا رفتن قیمت تورها می‌شوند. با این وجود انتخاب تورهای ترکیبی، گزینه‌ای به صرفه هستند که با قیمتی مناسب از چند منطقه دیدنی اروپا بازدید کنید و از زمان و بودجه خود به بهترین شکل استفاده کنید.


🔔آفر تور ترکیبی اروپا

  • تور هوایی اروپا
  • تور لحظه آخری اروپا 

✈️تور هوایی اروپا

تورهای هوایی اروپا چه به صورت عادی چه ترکیبی با ایرلاین‌های ایرانی و خارجی قابل اجرا هستند و بسته به سلیقه شخصی و بودجه خود می‌توانید پرواز مورد نظر را خریداری کنید. فاصله تهران تا اروپا بسته به کشوری که به آن سفر می‌کنید بین ۵ تا ۷ ساعت متغیر خواهد بود. 


تور لحظه آخری اروپا

تورهای لحظه آخری از نظر فنی همان تورهایی عادی هستند که تا لحظات آخر به فروش نرفته و تعدادی ظرفیت خالی دارند و آژانس‌های مسافرتی آن‌ها را با تخفیف‌های ویژه در اختیار متقاضیان سفر قرار می‌دهند. این تور‌ها با عنوان‌هایی مثل تور‌های دقیقه نودی و لست سکند هم شهرت دارند و فرصت خوبی برای تهیه تور ارزان هستند. افرادی که این تورها را تهیه می‌کنند، باید بدانند که تنها مدت کوتاهی برای رهسپار شدن دارند و باید مدارک و شرایط سفر را از قبل آماده داشته باشند.


🏨هتل‌های ۵ ستاره اروپا

تفاوتی نمی‌کند که به کدام شهرهای اروپا سفر می‌کنید، هتل‌های ۵ ستاره اروپا خستگی روز را از تن شما بیرون می‌کنند و فرصت استراحتی مطلوب و راحت را به شما می‌دهند. هتل‌های اروپایی بسته به این که به کدام ناحیه سفر می‌کنید، خدمات مختلفی به شما ارائه می‌دهند؛ به عنوان مثال برخی از این هتل‌ها چشمه آب گرم یا ساحل اختصاصی دارند و لذت سفر را دوچندان می‌کنند. 

💸تهیه تور ارزان اروپا

برای این که تور اروپا برای شما کم هزینه‌تر باشد، می‌توانید با تهیه بلیط ایرلاین‌های ایرانی برای پرواز رفت و برگشت، از هزینه تور خود کم کنید؛ البته راه دیگری هم وجود دارد، می‌توانید به جای هتل‌های پنج ستاره، از اقامت در هتل‌های ۴ ستاره یا ۳ ستاره بهره‌مند شوید. این هتل‌ها تمام آنچه که برای یک اقامت راحت و آسوده نیاز دارید را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با دریافت مشاوره از آریاک سفر بهترین انتخاب را با توجه به بودجه و سلیقه خود داشته باشید. 


تور ترکیبی اروپا
بهار، تابستان و پاییز بهترین فرصت برای سفر به کشورهای اروپایی است اما اگر طرفدار ورزش‌های زمستانی و دوری از شلوغی شهر هستید زمستان فرصت خوبی برای شما به شمار می‌رود.
فرانسه، اسپانیا، سوئیس، ایتالیا و روسیه از مشهورترین کشورهای اروپا هستند. 

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk