https://gateway.aryaktravel.com/api/

تور ترکیبی هندوستان

تور ترکیبی هندوستان

برای گشت‌و‌گذار در هند زمان بسیار زیادی لازم دارید؛ چرا که هند با تنوع فرهنگی و وقایع تاریخی که برای این کشور رقم خورده است، داستانی طولانی دارد و همین دلایل باعث شده‌اند در تمام گوشه و کنار هند آثار شگفت‌انگیزی برای بازدید وجود داشته باشند. سفر به هند علاوه بر جنبه تفریحی و گذران اوقات فراغت، حال و هوای خاصی به سفرتان می‌بخشد. در شهرهای مختلف هند می‌توانید با غذاهای سنتی خاص و مشهور هندی‌ها که غالبا تند و پرادویه هستند آشنا شوید، در بین فرهنگ‌های مختلف کاوش کنید و با بازدید از مناطق تاریخی و همینطور جاذبه‌های طبیعی سفری به یادماندنی برای خود بسازید. با تهیه تور ترکیبی هند می‌توانید از مشهورترین جاذبه‌های این کشور دیدن کنید و در هتل‌های مشهور هند، خستگی روز را از تن بیرون کنید.


📌پکیج تور ترکیبی هند

  • پرواز رفت و برگشت 
  • اقامت در هتل‌های معتبر و مجهز هند
  • اخذ ویزا
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی و بین شهری رایگان
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان


💰قیمت تور ترکیبی هند

قیمت تور ترکیبی هند با توجه به نوسان ارز خارجی دستخوش تغییر می‌شود؛ البته باید این مطلب را هم در نظر گرفت که موارد متغیری مثل تعداد شب‌های اقامت، کلاس و نوع خدمات هتل، تعداد همراهان شما در سفر و مورد دیگری مثل زمان سفر می‌توانند در قیمت تور ترکیبی هند تاثیر ویژه‌ای داشته باشند. ✈️تور هوایی هند

ماجراجویی در شهر‌های معروف هند مثل گوا، جیپور، آگرا و… درست زمانی آغاز می‌شود که از فرودگاه این کشور پا در خیابان‌های هند بگذارید. یک سفر هوایی ۴ تا ۵ ساعته کافی است تا خود را در بین شگفتی‌های هندوستان پیدا کنید. 

🏨هتل های ۵ ستاره هند

اقامت می‌تواند یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک سفر باشد؛ به همین منظور باید قبل از سفر خود درباره محل اقامت خود مطمئن بوده و هتل‌های معتبر و شناخته شده‌ی هند را برای استراحت و تجدید قوا انتخاب کنید. آژانس مسافرتی آریاک سفر با ارائه طیف گسترده‌ای از هتل‌های ۵ ستاره هند، انتخاب را برای مسافر ساده‌تر می‌کند.
بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk