https://gateway.aryaktravel.com/api/

مارماریس چهارمین شهر شب زنده ترکیه

گردشگری سید فرشاد فیض آبادی 09 خرداد ، 1401 زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
مارماریس چهارمین شهر شب زنده ترکیه و یکی از پربازدید ترین منطقه ساحلی است که به داشتن آب دریای کریستالی و تمیز معروف است.

مارماریس چهارمین شهر شب زنده ترکیه و یکی از پربازدید ترین منطقه ساحلی است که به داشتن آب دریای کریستالی و تمیز معروف است.این شهر که بدلیل طبیعتی که دارد توریست های زیادی را جذب میکند,برای تمام سنین سرگرمی و مزایای مناسبی دارد,از موزه های فضای باز,پارک های آبی برای کودکان و یا فروشگاه های مجلل تا زیبایی های خیره کننده طبیعت و دریا می توان اشاره کرد.این شهر توسط اسکندر مقدونی محاصره شد و 138 سال قبل از دوران میلادی به رومیان واگذاری شد.


میتوان به یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین اماکن تاریخی که موزه باستانی و قلعه مارماریس است اشاره کرد.این قلعه ابتدا توسط یونانیان باستان تاسیس شد و در دوران سلیمان و زمان لشکرکشی به جزیره یونان بازسازی و بخشی از آن گسترش یافت.


طبیعت چشمگیر مارماریس را میتوان دلیل اصلی  داشتن توریست بسیار زیاد دانست و برای کودکان مکان مناسبی است زیرا این شهر پر است از پارک های بازی و آبی.به طور مثال پارک آبی دلفین که یکی از پرطرفدار ترین پارک هاست که حتی اجازه شنا با دلفین ها را به تعداد محدودی از مسافران میدهند.
رستوران های پنج ستاره با غذا های محلی و رنگارنگ,فانوس دریایی,مراکز خرید پر زرق و برق زیبایی چشمگیر طبیعت و فضای مناسب برای هر گروه سنی از مزایای برجسته این شهر زیباست. 


مقالات پربازدید

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

خرید بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

امکان خرید آنلاین بلیط چارتر هواپیما و سیستمی در سامانه

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk