https://gateway.aryaktravel.com/api/
  

برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا و بیشتر کردن اعتبار پاسپورت خودتان ویزای شنگن نیاز خواهید داشت. کشورهای این حوزه آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، یونان و ۲۱ کشور دیگر هستند که با داشتن پاسپورت ایرانی می‌بایست حتما در ابتدا ویزا اخذ کنید و پس از دریافت ویزا اجازه‌ی سفر را خواهید داشت. برای فرایند اخذ ویزا حداقل باید ۱ ماه قبل از سفر، اقدام به انجام این روند کنید.
اکثر سفارت خانه‌ها و کارگزاری‌های آن‌ها، مانند VFS  و CKGS که به ترتیب برای سفارت‌خانه‌های فرانسه و یونان، و ایتالیا هستند نیاز به مدارک ترجمه شده دارند، اما ویزامتریک که کارگزار رسمی سفارت‌خانه‌ی آلمان است، مدارک را به زبان اصلی (فارسی) می‌پذیرد. 
ویزای مولتی، این اجازه را به فرد ویزا شده می‌دهد که بتواند دفعات متعددی ورود و خروج را به حوزه ی شنگن داشته باشد. افرادی که درخواست ویزای مولتی دارند، می‌بایست حداقل ۱ ویزا در ۵۹ ماه اخیر اخذ کرده باشند و نباید از طرف هیچ کشوری در حوزه‌ی شنگن ریجکت شده باشند. در این صورت ابتدا باید مورد رفع ریجکتی از طرف سفارت‌خانه‌ها صورت بگیرد که لزوما از طریق اخذ ویزا در حوزه‌ی شنگن قابل انجام است و پس از دریافت این ویزا، می‌توانند برای اخذ ویزای مولتی اقدام کنند. مدت زمان این ویزا از ۳ ماه به بالا است. 


دو دلیل اصلی ریجکت شدن:

 

اولین و مهم‌ترین علت ریجکتی اصالت مدارک تحویل داده شده به سفارت‌خانه‌ها و یا کارگزاری‌هاست. تمامی مدارک تحویل داده شده می‌بایست اصل بوده و در صورت جعلی بودن مدارک سفارت‌خانه حتما فرد متقاضی را رد می‌کند. 
دومین دلیل شایع در خصوص ریجکت شدن، مشخص نبودن قصد فرد متقاضی از سفر است؛ که این مورد با داشتن مبلغ تمکن مالی بالا، مدارک معتبر و به درستی وارد کردن اطلاعات در فرم تقاضای شنگن رفع می‌شود.

در این بین برای انجام مورد رفع ریجکتی و اخذ ویزای خود می‌توانید از طریق آژانس هواپیمایی آریاک سفر اقدام کنید. از مزایای انجام این روند توسط گروه متخصص آریاک سفر، می‌توان به احتمال بسیار بالای ویزا شدن اشاره کرد. اقدام از طرف مجموعه آریاک سفر، بسیار زودتر به نتیجه رسیده و می‌توانید برنامه ریزی سفر خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم. 


مجموعه آریاک سفر با در اختیار داشتن تورهای متنوع برای کشورهای حوزه‌ی شنگن با بررسی هرچه دقیق‌تر درخواست شما ارزشمندترین سفر شما را رقم می‌زند. 
برای تماس با ما با شماره ی 57816-021تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول
هزینه استاندارد اخذ ویزای شنگن برای فرد بزرگسال 80 یورو می¬باشد. در حالی که برای کودکان 6 تا 12 سال 40 یورو بوده و کودکان زیر 6 سال به صورت رایگان می توانند برای اخذ این ویزا اقدام کنند. 
به طور مثال اگر شما ویزای شنگن خود را از کشور فرانسه دریافت کنید، می بایست اولین ورود شما به حوزه ی شنگن لزوما به همین کشور باشد و پس از آن می توانید به کشورهای دیگر نیز سفر کنید. 
مشخصا دریافت ویزای شنگن از طریق کشورهایی مانند آلمان، سوئیس و فرانسه ارزش بالاتری نسبت به کشورهایی مثل استونی، لتونی، لیتوانی و یا لهستان دارد. اما به طور کلی ویزای دریافت شده از نوع شنگن می باشد که چندان تفاوت فاحشی را دارا نیست. 

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk