https://gateway.aryaktravel.com/api/
تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲
تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲

تور آلانیا نوروز 1402 | آریاک سفر

تور آلانیا نوروز 1402 🌸 رزرو و خرید آفر تور لحظه آخری نوروزی آلانیا از تهران و دیگر شهرها را با بهترین قیمت رزرو پرواز و هتل در آریاک سفر تجربه کنید.

از گذشته تا کنون عید نوروز یکی از مهم‌‌ترین جشن‌ها و رویدادهای باستانی برای ایرانی‌ها بوده است. همانطور که می‌توان حدس زد، تعطیلات عید نوروز یکی از اصلی‌ترین زمان ها برای تفریح و سفر در بین ایرانی ها محسوب می شود و تقریبا نیمی از مردم به نواحی مختلف سفر می‌کنند. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که دوست دارید عید نوروز ۱۴۰۲ را به شکلی متفاوت و جذاب و در یک کشور خارجی بگذرانید، تور ترکیه و بخصوص تور نوروز آلانیا ۱۴۰۲ یکی از بهترین پیشنهادهای پیش روی شماست. آلانیا یکی از شهرهای ساحلی و جذاب ترکیه است که طرفدار زیادی در بین شهرهای ساحلی این کشور دارد. بهار که می‌رسد فرصت سفر به آلانیا و تجربه‌ی یک سفر جذاب و به یادماندنی نوروزی هم فراهم می‌شود. در صورتی که دوست دارید تعطیلات عید نوروز ۱۴۰۲ را به آلانیا سفر کنید، آژانس مسافرتی آریاک سفر تور‌ آلانیا نوروز ۱۴۰۲ را به شما پیشنهاد می‌کند.


📌پکیج تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲

  • بلیط پرواز رفت و برگشت به آلانیا
  • رزرو هتل معتبر و باکیفیت آلانیا
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان

💰قیمت تور آلانیا ۱۴۰۲ 

ترکیه به واسطه نزدیکی به ایران و البته آب و هوای دلپذیر در بهار بیشترین میزان مسافر را میزبانی می‌کند و هم زمان بودن نوروز با بازه پر تقاضای سفر که با High season  شناخته می‌شود، باعث افزایش قیمت تورها می‌شود. تور‌ آلانیا نوروز ۱۴۰۲ هم به دلیل همزمانی با فصل پر‌ تقاضای سفر در ترکیه از این افزایش قیمت مستثنا نیست. با این وجود آژانس‌های مسافرتی با سابقه و قدیمی مثل آریاک سفر میتوانند بیشترین خدمات را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به مسافران تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲ ارائه کنند. 


🔔آفر تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲

  • تور هوایی آلانیا
  • تور لحظه آخری آلانیا

✈️تور هوایی آلانیا ۱۴۰۲

برای این که برای عید نوروز را با تور آلانیا ۱۴۰۲ سپری کنید، بعد از تهیه تور مورد نظر از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه آلانیا یعنی قاضی پاشا تنها حدود ۲ ساعت و نیم تا ۳ ساعت پرواز خواهید داشت. تور هوایی آلانیا ۱۴۰۲ شما را به یکی از بهترین مقاصد نوروزی برده و اوقات خوشی را برای شما رقم می‌زند. 


تور لحظه آخری آلانیا ۱۴۰۲

یکی از بهترین و محبوب‌ترین روش‌ها برای تهیه تور ارزان آلانیا، استفاده از تورهای لحظه آخری است. تور لحظه آخری آلانیا نوروز ۱۴۰۲ از نظر فنی با تورهای دیگر تفاوتی ندارد و زمان ارائه و قیمت بسیار پایین آن است که باعث ایجاد تفاوت با سایر تورهای نوروزی می‌شود. در صورتی که سهمیه‌ی تور هر آژانسی به صورت کامل فروخته نشود، آژانس‌های هواپیمایی ظرفیت‌های باقی مانده را با اعمال تخفیف‌های ویژه‌ای به فروش می‌رسانند. توجه داشته باشید که برای استفاده  از این تور ها باید ظرف ۱ یا ۲ روز راهی سفر شوید بنابراین باید آمادگی لازم برای سفر را از قبل داشته باشید.


🏨هتل ۵ ستاره تور آلانیا ۱۴۰۲

فصل سفر به آلانیا که می‌رسد، هتل های ۵ ستاره آلانیا آماده پذیرایی از مسافران می‌شوند. در صورتی که با تور آلانیا ۱۴۰۲ سفر می‌کنید، هتل های ۵ ستاره می‌توانند آسودگی و اقامت راحتی که برای این سفر نیاز دارید را به شما ارائه کنند. طیف وسیع هتل ۵ ستاره تور آلانیا در آژانس مسافرتی آریاک سفر دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارند تا با توجه به بودجه و سلیقه خود بهترین اقامت ممکن را داشته باشید.


🏞️تور آلانیا ۱۴۰۲ از دیگر شهر‌ها 

برای سفر با تور آلانیا ۱۴۰۲ از هر شهری می‌توانید اقدام کنید و نیازی نیست لزوما از تهران برای تهیه تورهای نوروزی اقدام کنید. در صورتی که از سایر شهرهای ایران برای سفر به آلانیا اقدام می‌کنید، مشاوران آریاک سفر می‌توانند برای تهیه مناسب‌ترین تور شما را همراهی کنند. تور آلانیا نوروز ۱۴۰۲
بهار و تابستان دو فصلی هستند که آلانیا به دلیل آب و هوای مناسب بیشترین میزان از حضور مسافر را به خود می‌بیند.
تنگه ساپا، قلعه آلانیا، موزه آتاتورک، ساحل پرتقال، پارک آبی آلانیا از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهر هستند.
سوالات متداول
بله، امنیت آلانیا و سایر شهرهای ترکیه به دلیل حضور گردشگران، همیشه در سطح بالایی حفظ می‌شود.
خیر، ایرانی‌ها برای سفر به شهر های کشور ترکیه نیاز به اخذ ویزا ندارند.

SUENO HOTELSBEACH SIDE

LONG BEACH HARMONY

ELITE LUXURY SUITE & SPA

MAGIC LIFE JACARANDA

SUNPRIME C LOUNGE

حلوا ارده، قهوه، چشم نظر، گلیم و قالیچه، روسری و شال و پوشاک از مهمترین مواردی هستند که می‌توانید در سفر به آلانیا به عنوان سوغات تهیه کنید.

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk