https://gateway.aryaktravel.com/api/

ic santai family resort Hotel antalya

وبسایـت هتـل:

درجـه هتـل:

موقعـیت: آنتالیا
آدرس: 3 Kum Tepesi Mevkii, 07500 Belek, Turke

درباره آی سی سانتای فمیلی ریزورت

آی سی سانتای فمیلی ریزورت
هتل های آی سی سانتای فمیلی ریزورت با ارائه امکانات گسترده و منحصر به فرد که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است، دارای یک باشگاه کوچک مجهز به دوربین های امنیتی، جلسات نمایش فیلم و انواع بازی های رومیزی است. استخرهایی برای کودکان و نوزادان پیدا خواهید کرد.

همراه با یک رستوران ویژه برای کودکان و یک زمین بازی، فعالیت‌های خلاقانه مانند اوریگامی، کلاس‌های آشپزی، کارگاه‌های صنایع دستی و بازی‌های پازل در دسترس هستند تا در طول اقامت در هتل‌های آی سی سانتای خانواده ریزورت، الهام‌بخش فرزندانتان باشند.

خدمات نگهداری از کودک و کالسکه می تواند بنا به درخواست شما با هزینه اضافی برای راحتی شما ارائه شود. تخت نوزاد، وان حمام کودک و صندلی غذاخوری به صورت رایگان ارائه می شود. از دیگر امکانات کودک می توان به گرمکن شیشه شیر و مخلوط کن ها اشاره کرد تا آماده سازی وعده های غذایی شما را تسهیل کند.

آی سی سانتای با داشتن موقعیت ساحلی در بلک، یک استراحتگاه همه جانبه است که در باغ‌های وسیع محوطه‌سازی شده قرار دارد. این هتل دارای 3 استخر روباز، یک استخر سرپوشیده، اتاق های مدرن با بالکن خصوصی، و یک مرکز اسپا می باشد. همچنین 6 بار مختلف در این هتل وجود دارد.

فرودگاه آنتالیا 30 کیلومتر با هتل فاصله دارد و هتل دارای پارکینگ اختصاصی رایگان می باشد. خدمات کرایه ماشین نیز موجود است.

سایر هتل های آنتالیا

بلیط هواپیما چارتر و سیستمی

خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی

رزرو آنلاین هتل ها

رزرو و دسترسی به اطلاعات کامل هتل های خارجی و داخلی

رزرو آنلاین تورهای مسافرتی

خرید انواع تور به مقاصد خارجی و داخلی

6LeGHqAdAAAAAGMcJx9a0GEt6VYJLCwBDG-kLkpk